Samsung Galaxy XCover7 Pro 007 Group ALL
Nyhet!
Samsung Galaxy XCover7 Pro 007 Group ALL
Nyhet!

SamsungGalaxy Xcover7 Pro
Svart, 128 GB

Kort om produktet:

Tøff nok for jobben? Galaxy Xcover7 Pro takler alt! Robust design, lynrask 5G, og et batteri som varer hele dagen. Perfekt for deg som trenger en partner som holder tritt.


Velg farge:

Svart

Velg minne:


Levering

    Henter lagerstatus

    Betalingsmåte

    Fordeler med Svitsj

    Som Svitsj-kunde får du alltid skjermforsikring inkludert! Denne dekker skader på skjermen.

    319,-/md (eks MVA).
    Totalpris med Svitsj i 24 md. 7656,- (eks MVA).

    Samsung Galaxy Xcover7 Pro leveres uten ladeadapter, men med USB-C-ledning. Har du en slik lader fra før av kan denne brukes.

    Beskrivelse

    Hard mot det harde

    Galaxy XCover7 Pro er utformet for å prestere pålitelig selv under ekstreme forhold, takket være tester i henhold til MIL-STD-810H-standarden¹. Den tåler ekstreme temperaturer, vibrasjoner og andre ugunstige forhold. Med sin IP65/68-klassifisering² kan den brukes trygt i fuktige² miljøer som byggeplasser og lager, samtidig som den er beskyttet mot værforandringer som snø og regn. I tillegg er telefonen motstandsdyktig mot vanlige desinfeksjonsmidler³ – praktisk i hygienekrevende miljøer, for eksempel på helseinstitusjoner. Skjermen kan også håndteres med hansker, noe som forbedrer både produktiviteten og sikkerheten i risikofylte miljøer.

    Jobb uforstyrret

    Galaxy XCover7 Pro er din perfekte partner for produktive dager! Med lynrask 5G og Wifi 6E kan du ha en stabil forbindelse uansett hvor du er. Skjermen er optimalisert for sollys, noe som gjør den perfekt for arbeid utendørs. Glem batteribekymringer – det utskiftbare og mer utholdende⁴ batteriet varer hele dagen⁵! Her får du klar lyd fra stereohøyttalerne, selv i støyende omgivelser, og ha forstyrrelsesfrie samtaler takket være avansert teknologi som reduserer støy. Lad raskt og enkelt med POGO-pinnen, så du er klar for neste utfordring. Med smart AI og kraftfull ytelse er XCover7 Pro klar til å håndtere alt du trenger, fra multitasking til de mest krevende applikasjonene.

    Maksimer produktiviteten

    Opplev rask behandling og effektiv strømstyring med det nyeste AP-brikkesettet⁶, perfekt for både multitasking og

    krevende apper. Med Samsung DeX kan du enkelt forvandle enheten din til en datamaskin ved å koble den til en skjerm, noe som er ideelt for presentasjoner og dokumenthåndtering. Den programmerbare knappen gir rask tilgang til din favorittapp, og Knox-sikkerhetsplattformen beskytter dataene dine mot trusler med regelmessige sikkerhetsoppdateringer i 7 år⁷. I tillegg bringer XCover7 Pro med seg smarte AI-funksjoner som forbedrer ytelsen og forenkler arbeidet ditt.

    Sikkerhet og oppdateringer på høyt nivå

    Galaxy XCover7 Pro tilbyr en uslåelig løsning for bedrifter som prioriterer beskyttelse og håndtering av sine enheter. Med avanserte sikkerhets­ tiltak innebygd i Knox-plattformen, sørger Galaxy XCover7 Pro for at ­ dataene dine forblir trygge og beskyttet mot uautorisert tilgang og ­ skadelig programvare.

    Robust sikkerhet og autentisering

    Galaxy XCover7 Pro bruker Knox Vault for å tilby robust kryptering og autentiserings­ mekanismer. Dette betyr at kun autoriserte brukere kan få tilgang til enheten, noe som beskytter sensitiv informasjon og reduserer risikoen for sikkerhetsbrudd.

    Langsiktige oppdateringer

    For å sikre at enheten din alltid er oppdatert med den nyeste programvaren, tilbyr vi syv OS-oppgraderinger og syv år med sikkerhets-patcher fra den globale lanseringsdatoen. Dette inkluderer fire år med ­ månedlige sikkerhets­ oppdateringer etterfulgt av tre år med kvartalsvise oppdateringer. Denne langsiktige støtten garanterer at enheten din ­forblir beskyttet mot de nyeste truslene og fortsetter å prestere på toppnivå.

    Samsung Enterprise Edition – For bedrifter som krever mer

    Sikkerhet, kontroll og langsiktighet – Samsung Enterprise Edition er den smarte løsningen for bedrifter som vil ligge et steg foran. Med kraftige sikkerhetsfunksjoner, smidig enhetshåndtering og økt effektivitet. Samsung Enterprise Edition er et konsept som forenkler håndteringen av bedriftens enheter og gjør det mulig å bruke dem enda mer produktivt og effektivt.

    Enheter som inngår i Enterprise Edition-konseptet får regelmessige oppdateringer.⁸ Dette reduserer risikoen for sikkerhetstrusler og gjør at enhetene kan brukes lenger.

    Enterprise Edition-konseptet gir dere også muligheten til å bruke Knox Suite⁹ – en helhetlig løsning for IT-administratorer som dekker alle trinn innen bedriftsmobilitet. Det gir deg alle verktøyene som kreves for å sikre, distribuere og administrere mobile enheter gjennom hele livssyklusen. Samsung utvikler sine egne kretser, mobiler, nettbrett, sikkerhetsplattformer og bedriftsløsninger som gir din organisasjon full kontroll over dine Enterprise Edition-enheter. Alle enheter i Samsung Enterprise Edition fra 2023 og fremover har nå 3 års garanti.¹⁰

    ¹MIL-STD 810H er en standardisert testmetode utviklet av USAs forsvar for nøyaktig vurdering av enheters begrensninger. Galaxy XCover7 Pro er testet for 22 av MIL-STD 810H. ²Testforhold. IP6X: Støvpenetrasjonstest (mindre enn 50μm x 70μm størrelse) i støvsikker kammer. IPX5: vannstråle fra 6,3 mm munnstykkeslange, 12,5 L/min i 3 minutter. IPX8: nedsenking i opptil 1,5 meter ferskvann i opptil 30 minutter. ³Testede desinfeksjonsmidler: flytende etanol, etanol bomull, Clorox (klorblekemiddel), Medilox HCIO. ⁴Sammenlignet med tidligere modeller. ⁵Batteritiden kan variere etter bruk. ⁶Qualcomm SM7635. ⁷7 år SMR: 4 år Månedlig + 3 år Kvartalsvis. ⁸Gjelder fra mobilens globale lanseringsdato. Kvartalsvise sikkerhetsoppdateringer i 8 år. ⁹Knox Suite omfatter løsningene Knox Platform for Enterprise, Knox Mobile Enrollment, Knox Manage og Knox E-FOTA. ¹⁰Sammenlignet med tidligere to år.

    Spesifikasjoner

    Dimensjoner
    Bredde
    79,9 mm
    Dybde
    10,2 mm
    Lengde
    168,6 mm
    Vekt
    Vekt
    240 g
    Skjerm
    Skjermglass
    Corning® Gorilla® Glass Victus®+
    Skjermstørrelse
    6,6 tommer
    Skjermtype
    PLS LCD FHD+ 120Hz, 500 nits
    Kamera og video
    Hovedkamera fotokvalitet
    Hoved: 50 MP (f/1.8), Ultra Wide: 8 MP (f/2.2)
    Selfiekamera fotokvalitet
    13 MP (f/2.2 AF)
    Minne
    Innebygd minne
    128 GB
    RAM
    6 GB
    Tilkobling
    4G nettverk
    Ja
    4G+ nettverk
    Ja
    5G nettverk
    Ja
    Bluetooth
    Bluetooth 5.4
    Prosessor og operativsystem
    Operativsystem
    Android
    Prosessor
    Qualcomm SM7635
    Spesifikasjoner
    Batterikapasitet
    4.350 mAh
    Simkorttype
    NANO
    Annet
    Dual SIM
    Ja
    Fingeravtrykksleser
    Ja, på siden
    Hurtiglading
    Ja, 15W
    IP-klassifisering (vann- og støvbestandighet)
    IP68
    Robust
    Ja
    Smarttelefon
    Ja
    Tale over 4G
    Ja
    Tale over WiFi
    Ja
    Trådløs lading
    Nei
    Type ladekontakt
    USB 3.2 Type C

    SVITSJ

    Valgfri mobil fra vårt sortiment

    Velg den mobilen du ønsker deg og et Telia-abonnement uten binding. Du betaler ingenting i dag, kun en fast lav månedspris for abonnementet og mobilen over 24 måneder. Du kan bytte mobil i Telia-butikker, via kundeservice eller sammen med Click-abonnement i nettbutikken.

    Bytt mobil etter 12 måneder

    Etter 12 måneder kan du bytte til ny mobil kostnadsfritt. Du bytter bare inn din gamle mobil og forlenger SVITSJ-avtalen med nye 24 måneder. Beholder du mobilen i 24 måneder er den din. Det er mulig å bytte mobil etter kun 3 måneder, men du må da betale de resterende månedene opptil 12 måneder.

    Skjermforsikring inkludert

    Med SVITSJ Bedrift er du alltid forsikret mot knust skjerm. Ønsker du en forsikring som i tillegg dekker skade, fukt og tyveri kan du oppgradere til SVITSJ Bedrift Plussforsikring for kr 99 per måned.

    SVITSJ med god samvittighet

    For hver mobil som byttes inn går 10 kr til No Isolation. På den måten bidrar du til å finansiere roboter som vi kan gi bort til langtidssyke barn og unge.