Din lokale partner for mobile bedriftsløsninger

 

Våre Telia Bedriftsforhandlere gir deg og din bedrift det beste av service og veiledning for mobile tjenester. Med ekspertise på mobilsikkerhet, operativsystemer og prefererte bedriftsløsninger - i tillegg til god lokal kunnskap - skal din bedrift få nyte godt av et effektivt, kunnskapsrikt og ikke minst serviceinnstilt bedriftssenter.

Telia Bedrift er etablert med regionale kontorer over hele landet.

Velkommen!

Var denne siden nyttig?
Ja
Nei

Telia Bedrift Forhandlere

Akershus

Skedsmokorset

Telia Bedrift Romerike

Prost Stabels vei 8

2019 Skedsmokorset

Tlf: 40 00 00 64

E-post:

romerike@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Buskerud

Hønefoss

Telia Bedrift Buskerud

Hvervenmoveien 49

3511 Hønefoss

Tlf: 32 18 15 00

E-post:

buskerud@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Hedmark

Hamar

Telia Bedrift Hamar

Stangevegen 64

2317 Hamar

Tlf: 40 00 10 78

E-post:

innlandet@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Hordaland

Bergen

Telia Bedrift Bergen

Møllendalsveien 1

5009 Bergen

Tlf: 55 70 70 00

E-post:

bergen@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Møre og Romsdal

Ålesund

Telia Bedrift Nordvest

Nybømarka 1

6011 Ålesund

Tlf: 92 0 19 990

E-post:

nordvest@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Oppland

Gjøvik

Telia Bedrift Innlandet Gjøvik

Raufossvegen 231

2827 Gjøvik

Tlf: 40 00 17 79

E-post:

innlandet@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Oslo

Oslo

Telia Bedrift Ryen

Ryenstubben 10

0679 Oslo

Tlf: 980 00 900

E-post:

mail@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Telia Bedrift Skøyen

Karenslyst Allè 49

0301 Oslo

Tlf: 22 55 38 00

E-post:

skoyen@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Telia Bedrift Kaldbakken

Stanseveien 4

0975 Oslo

Tlf: 40 00 34 00

E-post:

kaldbakken@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Rogaland

Stavanger

Telia Bedrift Stavanger

Luramyrveien 23

4313 Sandnes

Tlf: 40 00 73 00

E-post:

stavanger@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-15


Les mer

Sør-Trøndelag

Trondheim

Telia Bedrift Trondheim

Pirsenteret - Havnegata 9

7010 Trondheim

Tlf: 73 60 60 00

E-post:

trondheim@teliabedrift.no

Åpningstider: 08-16


Les mer

Troms

Tromsø

Telia Bedrift Tromsø

Stakkvollveien 41

9010 Tromsø

Tlf: 40 01 85 00

E-post:

tromso@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Vest-Agder

Kristiansand

Telia Bedrift Agder

Marviksveien 13B

4631 Kristiansand

Tlf: 980 89 000

E-post:

agder@teliabedrift.no

Åpningstider: 07-16


Les mer

Vestfold

Sandefjord

Telia Bedrift Sandefjord

Aaagardsplass 2

3211 Sandefjord

Tlf: 33 48 46 46

E-post:

E-post: sandefjord@teliabedrift.no

Åpningstider: 9-16


Les mer

Tønsberg

Telia Bedrift Tønsberg

Møllegaten 8

3111 Tønsberg

Tlf: 40 00 95 50

E-post:

tonsberg@teliabedrift.no

Åpningstider: 09-16


Les mer

Telia Bedrift Partnere